+90 (242) 344 33 86

Hakkımızda

Hakkımızda

Güvenli ve Kaliteli
Yük Taşımacılığı

2002 yılında Antalya merkezli olarak kurulan şirketimiz uluslararası kara taşıma sektöründe 18 yılı aşan tecrübesiyle hizmet vermeye devam etmektedir. Antalya başta olmak üzere tüm Türkiye’den taze sebze-meyve, balık dondurulmuş gıda, fide ve tarım ürünlerini Avrupa’nın her noktasına güvenilir ve süratli bir şekilde ulaştırıyoruz.

Taşımalarımızın tamamını kendi araçlarımızla ve en az on yıllık deneyimli şoförlerimizle gerçekleştiriyoruz. Şirketimiz frigo taşımacılığında sektörün lider, yenilikçi, dinamik ve güvenilir şirketlerindendir.

Trans Antalya çevreyi korumanın bilincinde olan doğa dostu bir şirkettir. Araçlarımız yeşil motor sertifikalıdır. Sektörünün çevreci uygulamalarını kapsamına alan Yeşil Lojistik konusunda son derece dikkatli davranmaktadır.

Vizyonumuz

Uluslararası kara nakliye Sektöründe müşteri memnuniyeti odaklı, çevreye duyarlı, ekip ruhu içerisinde calışan; bütün dünyada kabul gören kalite standartlarında hizmet üreten, ülkemizin en güvenilir, en rahat ve zaman yönetimine en çok hassasiyet gösteren şirket olmak.

Misyonumuz

Sosyal çevremize duyarlı ve saygılı olmak, müşterilerimize en iyi kalitede ve hızda hizmet sağlamak

CMR Sigortası

Tüm taşımalarımız CMR sigortası kapsamında ve araçlarımız EURO5 ve EURO6 normlarına haizdir. Araçlarımız 88 m3 'lük olup, yüklerinizin , en hızlı ve en güvenli şekilde istenilen yere ulaştırılmasında gerekli olan her türlü özeni göstermekteyiz.