+90 (242) 344 33 86

Hizmetlerimiz

Karayolu Taşımacılığı

Özellikle Almanya, Belçika, Hollanda, İsveç ve Norveç günlük olmak üzere tüm Avrupa, Rusya, BDT ve Ortadoğu ülkelerinde güçlü acente ağı hızlı, güvenilir çözümler üretmektedir.

Frigorifik Taşımacılık

2002 yılından bugüne kadar gelen tecrübesi ile tüm araçlarımız ve tesislerimiz soğuk zincire hizmet verecek en yüksek standartları sağlamaktayız.

GPS Araç Takip Sistemi

Bütün araçlarımız frigorifik kasanın iç sıcaklığını ve araçların konumunu gösteren GPS Araç Takip sistemi ile donatılmıştır.

Sıcaklık Kayıt Sistemi

Tüm araçlarımız HACCP kuralları gereği EN12830 sertifikalı Testo174T sıcaklık kayıt cihazları ile donatılmıştır.

Hızlı ve Güvenilir Hizmet

Taşımacılık
Trans Antalya Uluslararası Nakliyat İnşaat Turizm Ticaret Sanayii Ltd. Şti. kendi bünyesindeki sürekli yenilenen araç filosu, deneyimli şoförlerimiz ve uzman ekibimiz ile uluslararası taşıma ve gümrükleme işlerinizde yılların verdiği tecrübeyle sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Araç takip sistemimiz ile tüm araçlarımızın, konum, sıcaklık, yükleme, varış bilgileri uzman ekibimizce takip edilmekte ve müşterilerimizle paylaşılmaktadır.
Taşıdığımız Ürünler
Uzmanlık alanımıza giren ürünler:
  • Her türlü yaş meyve sebze
  • Taze veya donmuş balık ve diğer deniz ürünleri
  • Et ve et ürünleri
  • Tüm diğer taze veya donmuş gıda ürünleri
Taşımacılık sektöründe ki teknolojik gelişmeleri takip ederek, daha hızlı, daha güvenli hizmet verme çabası içinde ki kuruluşumuz; ithal ve ihraç mallarının nakliyesinde, Balkanlar ve tüm Avrupa ülkelerini kapsayan geniş bir yelpazeye sahip olup, 18 yıllık deneyiminin getirdiği profesyonel hizmet anlayışıyla faaliyet göstermektedir.
Taşıma yaptığımız tüm ülkelerin gümrük kanunlarını bilen, sorumlu olduğu bölgelerin dillerine hakim personelimizle üstlendiğimiz misyonu yerine getiriyor, kazandığımız güveni her çalışmamız da pekiştiriyoruz.